KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12166534

nr 1216 6534

Johan Fredrik Isberg

(1846-1904)

Akvarell, Johan Fredrik Isberg (1846-1904), Solna Kyrka, monogramsignerad. Motivet: ca 16x10 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:40:51

Johan Fredrik Isberg

Läs mer om Johan Fredrik Isberg